Maniküür

KLASSIKALINE MANIKÜÜR

Klassikaline maniküür sisaldab küünte ja küünenahkade korrastamist ning käenaha hoolitsust. Soovi korral lakitakse küüned.
Kerge käevann pehmendab ja puhastab ning kaitseb nahka kuivamise eest. Küüned lõigatakse vastavalt kliendi soovile, küünenahad korrastatakse. Käenahk kooritakse, eemaldades õrnalt surnud naharakud. Lõpetuseks kreemitatakse käed niisutava ning toitva kreemiga. Tulemuseks on siidiselt pehmed käed.

SPAA-MANIKÜÜR

Hoolitsus on kombinatsioon klassikalisest maniküürist ja niisutavast heaoluhoolitsusest. Soovi korral lakitakse küüned

Kerge käevann pehmendab ja puhastab ning kaitseb nahka kuivamise eest. Küüned lõigatakse vastavalt kliendi soovile, küünenahad korrastatakse. Käenahk kooritakse, eemaldades õrnalt surnud naharakud.

Lõpetuseks teostatakse kerge massaaž kätele nahka niisutava ja rakke uuendava kreemiga.Tulemuseks on siidiselt pehmed ja hoolitsetud käed.

SOE PARAFIINIHOOLITSUS KÄTELE

Virsiku parafiin koos E ja F vitamiinidega muudab naha siidiselt pehmeks. Parafiinihoolitsus põhineb parafiini suurel soojusmahtuvusel ja rikkalikul õlide sisaldusel. Minisaunana toimiv parafiin kergendab niisutavate ainete tungimist naha sügavamatesse kihtidesse. Parafiinimask parandab vereringet, tasandab naha pindmisi kortse, elustab ja toidab küünenahka ning ergutab küünekasvu, leevendab lihaspingeid ja tagab kohese heaolutunde. Kuiv nahk muutub pehmeks ja omandab terve jume. Efektiivne ravi- ja ka iluprotseduur.

Hinnakirja leiate siit

Raviprotseduure, spaalõõgastusi ja iluteenuseid saate broneerida e-postil: medic@spatervis.ee. Spaahoolitsuste e-poe leiate siit

Tagasi avalehele