Maniküür

KLASSIKALINE MANIKÜÜR

Klassikaline maniküür sisaldab küünte ja küünenahkade korrastust. Et eemaldada surnud naharakud ja anda kätele säravam jume, kooritakse käed ja küünenaha ümbrused vastavalt nahatüübile - noorendava puuviljahapetega või niisutava Atlandi ookeani meresoolaga koorijaga. Kerge massaažina kreemitatakse käed pinguldavat ja noorendavt hüaluroonhappe ja pärliproteiini ekstrakti sisaldava kätekreemiga. Soovi korral lakitakse küüned. Tulemuseks on siidiselt pehmed ja kauni säraga käed.

SPAA-MANIKÜÜR

Hoolitsus on kombinatsioon klassikalisest maniküürist ja niisutavast heaoluhoolitsusest. Hoolitsus sisaldab küünte ja küünenahkade korrastust. Et eemaldada surnud naharakud ja anda kätele säravam jume, kooritakse käed ja küünenaha ümbrused vastavalt nahatüübile - noorendava puuviljahapetega või niisutava Atlandi ookeani meresoolaga koorijaga. Peale koorija eemaldamist kantakse kätele sügavalt niisutav savimask, mis taastab naha loomuliku niiskussisalduse. Lõpetuseks tehakse kätemassaaži kuni küünarnukini ning soovi korral lakitakse küüned.
Hoolitsus sobib kõigile kes naudivad heaolu ja käte kaunist väljanägemist.

PARAFIINI RAVIMASK KÄTELE

Virsiku parafiin koos E ja F vitamiinidega muudab naha siidiselt pehmeks. Parafiinihoolitsus põhineb parafiini suurel soojusmahtuvusel ja rikkalikul õlide sisaldusel. Minisaunana toimiv parafiin kergendab niisutavate ainete tungimist naha sügavamatesse kihtidesse. Parafiinimask parandab vereringet, tasandab naha pindmisi kortse, elustab ja toidab küünenahka ning ergutab küünekasvu, leevendab lihaspingeid ja tagab kohese heaolutunde. Kuiv nahk muutub pehmeks ja omandab terve jume. Efektiivne ravi- ja ka iluprotseduur.

Hinnakirja leiate siit

Raviprotseduure, spaalõõgastusi ja iluteenuseid saate broneerida siin või e-postil: medic@spatervis.ee

Tagasi avalehele