Pediküür

KLASSIKALINE PEDIKÜÜR

Klassikaline pediküür on jalahoolitsus, mille käigus antakse jalgadele esteetiline ja kaunis välimus.

Klassikaline pediküür sisaldab küünte ja küünenahkade korrastamist, nahapaksendite korrigeerimist ning jalanaha hoolitsust. Soovi korral lakitakse küüned.

Hoolitsus algab jalavanniga, mis puhastab ja pehmendab nahka. Küüned lõigatakse vastavalt kliendi soovile, küünenahad korrastatakse ning nahapaksendeid töödeldakse. Jalanahk kooritakse, eemaldades surnud naharakud, mille tulemusel paraneb naha seisund. Seejärel kreemitatakse jalad nahka niisutava ning kaitsva kreemiga. Hoolitsuse tulemuseks on siidiselt pehmed ja kauni välimusega jalad.

SPAA-PEDIKÜÜR

Spaa-pediküür on jalahoolitsusus, mis on kombinatsioon klassikalisest pediküürist ja wellness jalahoolitsusest.

Spaa-pediküür sisaldab küünte ja küünenahkade korrastamist, nahapaksendite korrigeerimist ning jalanaha hoolitsust niisutava maski ja kerge massaažiga jalgadele. Soovi korral lakitakse küüned.

Hoolitsus algab jalavanniga, mis puhastab ja pehmendab nahka. Küüned lõigatakse vastavalt kliendi soovile, küünenahad korrastatakse ning nahapaksendeid töödeldakse. Jalanahk kooritakse, eemaldades surnud naharakud ja seejärel kantakse jalgadele rikkalikult niisutav mask. Lõpetuseks teostatakse kerge massaaž labajalgadele ning säärtele nahka niisutava ja kaitsva kreemiga. Hoolitsuse tulemuseks on siidiselt pehmed, sügavalt niisutatud ja kauni välimusega jalad.

TERVENDAV JALAHOOLITSUS - LAHENDUSED JA LEEVENDUS JALALABA VAEVUSTELE

Tervendav jalahoolitsus pakub sulle ideaalse võimaluse leevendada erinevaid jalalaba vaevusi ja parandada üldist jalalaba tervislikku seisundit. Meie professionaalsed jalahoolitsuse spetsialistid hindavad visuaalselt jalalaba seisundit ning koostöös sinuga leiavad just sulle sobivad lahendused.

 Hoolitsuse alguses naudid lõõgastavat jalavanni, mis mitte ainult ei puhasta, vaid ka pehmendab nahka. Seejärel lõigatakse küüned ning vajadusel töödeldakse paksenenud küüneplaati õhemaks. Küünenahad lükatakse tagasi, küünevallid puhastatakse ning eemaldatakse surnud naharakud. Nahapaksendeid töödeldakse ja lihvitakse siledaks. Jalalabad kooritakse, eemaldades surnud naharakud, mille tulemusel paraneb naha seisund, jättes jalad siledaks ja hooldatuks

Lisaks tavapärastele jalahoolitsuse etappidele pakume lahendusi erinevatele jalalaba vaevustele

  • Konnasilma ehk sarvestunud nahapaksendi puhul teostame puhastamise ja korrigeerimise ning selgitame välja surve- ja hõõrdepunktide tekke põhjused, et saaksid tulevikus neid vaevusi vältida.
  • Soolatüüka ehk viirusliku päritoluga ebatasase tiheda näsadega moodustise korral puhastame ning kauteriseerime töödeldud pinna hõbenitraadi aplikaatoriga. See meetod soodustab nahakahjustuse paranemist, aidates vabaneda tüükast. Selgitame moodustise teket ja põhjuseid ning anname soovitusi ennetamiseks ning vältimiseks.
  • Sissekasvanud küüne ehk küünevalli põletikulise seisundi puhul, kui küüneserv on kasvanud naha sisse, puhastame valuliku küünevalli ning korrigeerime küünenurga. Kasutame tamponeerimismaterjali, et aidata küünevallil terveneda ning muuta küüne kasvu suunda. Lisaks selgitame ja nõustame sind sissekasvanud küünte tekkepõhjuste ning ennetusmeetmete kohta.

Hoolitsuse viimases etapis kreemitatakse jalad rikkalikult niisutava ning kaitsva kreemiga.

Las meie jalahoolitsuse eksperdid võtavad enda hooleks sinu jalalaba tervise ja heaolu!

Hinnakirja leiate siit

Raviprotseduure, spaalõõgastusi ja iluteenuseid saate broneerida e-postil: medic@spatervis.ee. Spaahoolitsuste e-poe leiate siit

Tagasi avalehele