Spordikeskus

Vabaajakeskuses on võimalik laenutada erinevaid vahendeid aktiivseks tegevuseks nii õues kui ka siseruumides.

Spordikeskusest leiate jõusaali, spordisaali, vesivõimlemise- ja vesijooksu basseini.
Pakume võimalust mängida sulgpalli, koroonat, lauatennist ning pentanque`t. Kel soov teha üks mõnusa koormusega kiire tervislik jalutuskäik Rannapargis, mere rannal või promenaadil, saab laenutada käimiskepid. 

Pakume võimalust osaleda rühmatreenigutel. Tervises saab osaleda ringtreeningul jõusaalis. Treeningud on rahulikumas tempos kui tavapäraselt ja on sobilikud tervisliku seisundi parandamiseks ning hea toonuse hoidmiseks. Ja eriti soovitame meie treeninguid vanemas eas aktiivsele inimesele.

Tutvu meie poolt pakutavate rühmatreeningutega siin
Hinnakirja leiad siit

 

NB! Vabaajakeskus (sauna- ja veekeskus ning jõusaal) on hooldustöödeks 2020. a. suletud järgmistel kuupäevadel: 18.02; 21.04; 17.11 ning 20.07 alates kell 12:00 kuni 24.07 (k.a.) ja 6.12 alates kell 12:00 kuni 10.12.2020 kella 15:00-ni.
Hoolduspäeval/nädalal on Vabaajakeskus (saunad, ujula, jõusaal, spordisaal) suletud kogu päeva. Hotelli klientide hommikuujumine toimub võimlemisbasseinis 6:30-8:00. Hoolduspäeval/nädalal on hotelli klientidel võimalik tasuta külastada Tervise Paradiisi veekeskust (3 tundi) ja jõusaali.

Ole aktiivne!

 

jõusaal

Jõusaal

7 päeva nädalas on avatud ruumikas jõusaal. Teie käsutuses on 13 erinevat jõumasinat ja 8 erinevat kardioseadet. Gym80 trenazööridel ning Matrix seadmetega komplekteeritud jõusaalis tunneb end mugavalt ka vähese kogemusega treenija. Seadmed on turvalised ja lihtsasti kasutatavad.
spordisaal

Spordisaal

Meie spordisaalis leiavad iga päev aset tervistavad hommikuvõimlemised ja ravi-võimlemised. Saal sobib suurepäraselt pallitreeningute läbiviimiseks. Olemas on kõik võimalused korvpalli ja võrkpalli mängimiseks.
vesivõimlemise bassein

Võimlemisbassein

Meie Spordikeskuse külalisena on Teil suurepärane võimalus osaleda erinevatel treeningutel. Treeningud toimuvad võimlemisbasseinis, mis asub Spordikeskuse 2. korrusel.


Rohkem informatsiooni Spa & Sport spordiklubi kohta leiab siit