Aktiivsed liikumised

ravivõimlemine    vesivõimlemine   personaalse võimlemisprogrammi koostamine   ringtreening saalis

Hinnakirja leiate siit

Raviprotseduure, spaalõõgastusi ja iluteenuseid saate broneerida e-postil: medic@spatervis.ee. Spaahoolitsuste e-poe leiate siit

RAVIVÕIMLEMINE

Kiirendab tervenemist ja taastab töövõime, on vajadusel individuaalne või väikestes rühmades. Kasutatakse erinevaid harjutuste komplekse tulenevalt haiguse iseloomust ja inimese üldseisundist (selja- ja kaelapiirkonna vaevused, rühihäired, traumajärgsed seisundid, südame- ja kopsuhaiged). Koormuse valik on individuaalne, võimlemise kestus 30 min.

VESIVÕIMLEMINE 

Vesivõimlemine karastab ja ergutab. Veekeskkonnas on keha kerge ja liigesed koormusest vabad. Sobib kõigile, nii vanadele kui noortele. Ujumisoskus ei ole vajalik. Tunnis sooritatakse harjutusi kõikidele lihasrühmadele, lihtsamaid koordinatsiooni-, venitus- ja lõdvestusharjutusi. Eraldi on rühmad vanematele ja südameprobleemidega inimestele.
Südamerühmas on tunni läbiviimise tempo vastavalt võimekusele.
Võimlemisvahenditest kasutatakse nuudleid, vesihantleid, veekindaid, ujumislaudu. Veetemperatuur on 28-30º C, tunni kestus kuni 30 min.

^ üles

PERSONAALSE VÕIMLEMISPROGRAMMI KOOSTAMINE

Füsioterapeudi poolt koostatud harjutuste kava, mis aitab taastada lihaste ja liigeste funktsiooni. Võimlemisprogrammi aluseks on Euroopas tunnustatud PhysioToolsi programm.
Näidustused:
• lihas- ja liigessüsteemi haigused
• südame- ja veresoonkonna haigused
• närvisüsteemihaigused

^ üles

RINGTREENING SAALIS
Tervis ravispaahotell  pakub kuurortravi klientidele täiesti uudset lähenemist ravivõimlemisele.

Ravivõimlemine toimub üheksal treeningseadmel, millest igaüks on mõeldud erinevate lihasgruppide toonuse hoidmiseks.  Koormuseid on seadmetele võimalik väga lihtsalt reguleerida ning korraga treenitakse kahte vastandlihasgruppi.

Ringtreeninguga saavad kasutajad täieliku kardiovaskulaarse- ja jõutreeningu sooritada tõhusalt vähema ajaga. Treeningu lõpuks käiakse läbi kõik 18 olulist lihasgruppi, mis mõjutavad aktiivset igapäevatoimetustega hakkamasaamist.  Lihasttoonuse treenimine ja koordinatsiooni säilitamine ning parandamine on hõlpsasti saavutatav.

Masinatel on võimalik treenida ohutult, efektiivselt ja väga mugavalt kõiki peamiseid lihasgruppe sõltumata kasutaja east ja füüsilisest võimekusest. Seadmed on ergonoomilised ning sobilikud ka seeniorite kehaliste iseärasuste ja võimalike varasemate traumade puhul.

Ringtreeningut juhendavad liikumisravi spetisalistid, kes vastavalt klientide vajadustele võivad harjutusi muuta või lisada.
^ ülesTagasi avalehele