HOTELL

Tervis ravispaahotell koosneb seitsmest omavahel klaasgaleriidega ühendatud hoonest. Hotellis on 494 voodikohta, kõigi mugavustega numbritubade rõdult avaneb maaliline vaade. Hotelli vahetus läheduses on Jahisadam ning ajalooline Pärnu muul. Rand asub vaid jalutuskäigu kaugusel. Hommikusöögile, -võimlemisse ja teistele protseduuridele saate jalutada mööda hooneid ühendavaid klaasgaleriisid.
Suvel ootavad hotellikülalisi päikeselised jalutuskäigud Pärnu rannarajoonis. Talvel saate nautida võrratut lumesadu ning valge vaibaga kaetud armsat mereäärset linnakest.

Ootame Teid!
Tervis ravispaahotell

Kallid kliendid!


Tervis ravispaahotell soovib pakkuda teile alati ja ka edaspidi parimat puhkuse veetmise võimalust. Käesoleva aasta suvekuudel uuendame hotelli vastuvõttu, buffet-restorani ning sauna- ja veekeskust.

Alates 22.05.2017 alustame hotelli vastuvõtu ja buffet-restorani uuendamisega. Ajutine buffet-restoran on avatud teistes ruumides.

Sauna- ja veekeskuses toimuvad renoveerimistööd.

Külastajatele on juba avatud uued garderoobid. Senise meeste-naiste ühise garderoobi asemel leiate eest 2 erinevat – meestele ja naistele eraldi garderoobid. Sauna ja veemõnude nautimiseks on avatud 25 ujumisbassein, Soomesaun, aurusaun ja soolasaun, Jaapanivann, lastebassein ning massaažidušid.

Renoveermistööde tõttu on endiselt suletud infrapunasaun, aroomisaun, mullivann ja saunabaar.


Remonditöödega seoses võib esineda majas kõrgenenud mürataset.
Me teeme kõik selleks, et tööd laabuksid võimalikult kiiresti ja teie jaoks märkamatult.


Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

Tervis ravispaahotell

 

MAJUTUS

Tervis ravispaahotelli mugavad, valgusküllased ja hästi sisustatud numbritoad asuvad kolmes majatiivas, rõdudelt avaneb maaliline vaade.
Teil on võimalik valida ühe- ja kahekohalise standard-, superiortoa, invatoa, peretoa ning standard ja superior sviidi vahel.
Tubade kirjeldusi loe siit

kauplus

Kõik vajalikud sisseostud saate teha meie SEEDRI  kauplusest. Poes on rikkalik valik erinevaid suveniire, parfümeeriat ja esmatarbekaupu. Samuti saate osta meelepäraseid jooke ja toiduaineid.
Kaupluste lahtiolekuajad leiate siit

lisateenused

Et Teie puhkus Tervis ravispaahotellis oleks mugav, pakume mitmeid lisateenuseid. Tutvu teenustega siin

hotelli hinnakiri

Broneerige oma puhkus varakult! Ainult nii saate olla kindel, et Teie poolt soovitud ajaks on peatuspaik olemas.  Hotelli hinnakiri

 Tagasi avalehele