ETTEVÕTTEST

Tervis ravispaahotell kuulub Tervis Spaa Gruppi.

Tervis ravispaahotelli missioon ja visioon:
Meie missioon on suunata inimesi väärtustama tervist

Meie visioon on olla tuntud ja tunnustatud spaa-traditsioonide kandja ja edasiarendaja Läänemere regioonis ning eelistatuim tervisliku puhkuse veetmise sihtkoht Eestis.

Juba üle 50 aasta professionaalset kuurortravi pakkunud Tervis ravispaahotell on Eesti suurim ravispaa. Lisaks tänapäevastele tingimustele vastavale 494 voodikohaga hotellile ootab Teid suur ravikompleks, restoran ja baarid, sauna- ja veekeskus, konverentsikeskus ja kauplus.

Tervis ravispaahotell kostitab Teid professionaalse kuurortravi ja spaalõõgastusega. Meie sõbralik personal ootab Teid aastaringselt 7 päeva nädalas. Põhjalik arsti konsultatsioon aitab meie pakutavate teenuste hulgast teha spetsiaalselt Teile sobivaima valiku. Erinevad tervistavad ja lõõgastavad paketid võimaldavad nii pikemat kui lühiajalisemat aktiivset puhkust.

Meid külastades saate ööbimist ja spaateenuseid kombineerides endale meeldiva paketi soovi korral ka ise koostada. Selleks palume Teil ühendust võtta meie müügiosakonnaga. Samuti palume pakettides sisalduvate protseduuride ajad eelnevalt raviregistratuuris broneerida!

Kosutava kohtumiseni!