Rohelisema puhkuse poole

Oleme pühendunud sellele, et astuda sammuke lähemale puhtamale ja jätkusuutlikumale tulevikule. Miks me seda teeme? Sest usume, et iga väike muudatus viib meid suurema eesmärgi suunas - vähendada turismimajanduse mõju meie planeedile.
Seoses sellega algatasime keskkonnasäästlikkuse projekti oma värskelt renoveeritud superior hotellitiivas. Projekt, millesse oleme südamega panustanud, on alles algusjärgus, kuid meil on hea meel jagada teiega meie visiooni.

Mõned põhilised teemad, millele oleme pühendunud ja millega kutsume teidki kaasa lööma:

Prügi sorteerimine: Vähendame jäätmete hulka ja toetame jäätmete taaskasutust. Pakume jäätme sorteerimise võimalust. Eri liiki jäätmete kogumiseks leiate tähistatud prügikastid koridorist. Nii saame koos hoida meie ümbruskonda puhtamana.

Just Teile kohandatud toakoristus: Säästame loodust, kasutades vähem energiat, vett, kemikaale. Tubade koristus on Teile tasuta ja soovikorral saadaval. Kui peatute neli (4) ööd või kauem, pakume toa täielikku koristust igal viiendal päeval.

Käterätikute kasutuse pikendamine: Vähendame igapäevaseid rätikute pesukordi. Kasulik keskkonnale, vähendades vee ja energiatarbimist. Soovi korral saab uue rätiku tellida.  

Ja see ei ole veel kõik. Vastu tulles paljude klientide soovile paigaldasime renoveeritud superior tubadesse ka viimaste aastate kuumadele suvedele mõeldes kaasaegse jahutussüsteemi. Keskkonnateadlikule kliendile saame siinkohal selgituseks öelda, et külma “tootmiseks” kasutame väga kaasaegset kodumaist tehnoloogiat, mille abil tekkiv soojusenergia kasutatakse ära sama hoone tarbevee soojendamiseks. Tervis ravispaahotelli katusepindadel on juba neli elektrit tootvate päikesepaneelide parki, koguvõimsusega 200kW. Nende päikesepaneelide parkide kogutoodang päikeselistel päevadel ületab oluliselt tubade jahutamiseks vaja mineva elektrienergia hulka.  

Olete meie oluline partner selles teekonnas keskkonnasõbralikuma puhkuse poole. Iga väike samm loeb ning koos saame luua hotellielamuse, mis austab ja hoiab meie imelist planeeti. Olge osa sellest muutusest ja aidake kaasa meie ühisele eesmärgile!

Täname teid mõistmise, koostöö ja toetuse eest.

Vähendame turismi tekitatud jalajälge looduses. Oleme pühendunud sellele, et astuda sammuke lähemale puhtamale ja jätkusuutlikumale tulevikule.