Püsiklient

NB!  MUUDATUSED PÜSIKLIENDIPROGRAMMIS alates 01.01.2021.

Seoses uue online-broneerimiskeskkonna avamisega muutuvad meie püsikliendiprogrammi tingimused. Seni kehtinud reeglite järgi pakkusime Teile ostuhetkel soodustust (majutusele või paketile) vastavalt Teie poolt kogutud tasemele. Uues online-broneerimiskeskkonnas ostu sooritanud püsiklientidele ei rakendu soodustus ostu tegemise hetkel, vaid pakume Teile hotelli saabudes Teie seni kehtinud taseme ulatuses rahalist krediiti majasiseseks tarbimiseks. Hotelli vastuvõtus tehakse Teile püsikliendikaardi esitamisel arvutuskäik vastavalt Teie poolt kogutud tasemele ja toa arvele lisatakse selle alusel krediit (summa, mille võrra oleks Teie poolt valitud majutus või pakett maksnud vähem). V.a. juhul, kui Teie ostule on juba rakendunud soodushind. Antud summat saate hotellis viibimise ajal kasutada kõikides meie müügipunktides. Krediiti ei kanta üle järgmisele külastusele ega maksta välja sularahas.
NB! Tehes broneeringu meie müügiosakonna kaudu ja tasudes broneeringu eest saabumisel hotelli vastuvõtus, toimib püsikliendikaardi esitamisel kõik seni kehtinud korra järgi.


Püsikliendiprogrammi tingimused kuni 31.12.2020 ning juhul, kui broneering tehakse telefoni või e-kirja teel.

Tervis Spaa Grupi püsikliendiks olemine võimaldab Sulle mitmeid soodustusi spaa Tervises ja Tervise Paradiisis. Püsikliendiprogrammiga liitumine on tasuta.

Püsikliendiprogrammi püsisoodustuste tase, mis kehtib majutusele ja pakettidele, baseerub kliendi teenuste ostmise aktiivsusel, milles võetakse arvesse ostu päevale eelnevate ostude rahas tasutud väärtus:
1. aste -5%, kui ostude summa on üle 100 €,
2. aste -10%, kui ostude summa on üle 600 €,
3. aste -20%, kui ostude summa on üle 2500 €.

NB! Ostusaldo arvutamisel lähevad arvesse ainult rahalised maksed. Kinkekaardiga maksmised ja muud mitterahalised tehingud kliendi ostusaldot ei muuda. Näiteks – kliendi eest on tasunud firma.

Tervis Spaa Grupi püsikliendiks võivad registreeruda kõik eraisikud, kes täidavad püsikliendi registreerimislehe spaa Tervises või Tervise Paradiisis või veebis aadressil http://www.spatervis.ee/pysiklient/.

Tervis Spaa Grupi Püsikliendi tingimused ning nende tulevased võimalikud parandatud ning täiendatud redaktsioonid, samuti ka muu informatsioon on saadaval Internetis aadressil: www.spatervis.ee.

Püsikliendikaardi saate kätte ankeedi täitmise ajal valitud hotelli vastuvõtust. Kaart ootab Teid hotelli vastuvõtus 1 aasta. Väljavõtmata kaartide taotlus kustutatakse.