Püsiklient

Tervis Spaa Grupi püsikliendiks olemine võimaldab Sulle mitmeid soodustusi spaa Tervises ja Tervise Paradiisis. Püsikliendiprogrammiga liitumine on tasuta.

Püsikliendiprogrammi püsisoodustuste tase, mis kehtib majutusele ja pakettidele, baseerub kliendi teenuste ostmise aktiivsusel, milles võetakse arvesse ostu päevale eelnevate ostude rahas tasutud väärtus:
1. aste -5%, kui ostude summa on üle 100 €,
2. aste -10%, kui ostude summa on üle 600 €,
3. aste -20%, kui ostude summa on üle 2500 €.

NB! Ostusaldo arvutamisel lähevad arvesse ainult rahalised maksed. Kinkekaardiga maksmised ja muud mitterahalised tehingud kliendi ostusaldot ei muuda. Näiteks – kliendi eest on tasunud firma.

Tervis Spaa Grupi püsikliendiks võivad registreeruda kõik eraisikud, kes täidavad püsikliendi registreerimislehe spaa Tervises või Tervise Paradiisis või veebis aadressil http://www.spatervis.ee/pysiklient/.

Tervis Spaa Grupi Püsikliendi tingimused ning nende tulevased võimalikud parandatud ning täiendatud redaktsioonid, samuti ka muu informatsioon on saadaval Internetis aadressil: www.spatervis.ee.

Püsikliendikaardi saate kätte ankeedi täitmise ajal valitud hotelli vastuvõtust. Kaart ootab Teid hotelli vastuvõtus 1 aasta. Väljavõtmata kaartide taotlus kustutatakse.