Töötajad

ADMINISTRATSIOON
Juhatuse liige Jaan Ratnik jaan.ratnik@spa.ee  
Pearaamatupidaja Diana Sits diana.sits@spa.ee
Personalijuht Annika Kalmet annika.kalmet@spa.ee
IT juht Raul Adler raul.adler@spa.ee
Tehnika- ja ehitusdirektor Urmas Niilisk urmas.niilisk@spa.ee
Ostujuht Kaidi Meresaar kaidi.meresaar@spa.ee
Haldusjuht Ulvi Kass ulvi.kass@spa.ee

Veekeskuse juhataja

(vabaajakeskus, veekeskus, bowling, Spa&Sport spordiklubi)

Karl-Erik Kõrge karl-erik.korge@spa.ee

Ürituste juht

Karin Pärnat karin.parnat@spa.ee
MÜÜGIOSAKOND
Müügi- ja turundusdirektor Karmen Eisenschmidt karmen.eisenschmidt@spa.ee +372 445 0319
Müügimeeskond
Müügikoordinaator Egle Bräutigam egle.brautigam@spa.ee +372 447 9215
Korporatiivkliendid      
Kliendihaldur Anneli Annusver anneli.annusver@spa.ee +372 447 9217
Kliendihaldur Inna Jurna inna.jurna@spa.ee +372 447 9216
Kliendihaldur Annely Reilent annely.reilent@spa.ee +372 447 9214
Individuaalkliendid                           
Broneerimine  

sales@spatervis.ee

+372 447 9200