Töötajad

ADMINISTRATSIOON
Juhatuse liige Jaan Ratnik jaan.ratnik@spa.ee  
Pearaamatupidaja Diana Sits diana.sits@spa.ee
Personalijuht Virge Grant virge.grant@spa.ee
Ravi- ja spaaosakonna juhataja Aivar Koppas aivar.koppas@spa.ee
IT juht Raul Adler raul.adler@spa.ee
Ehitusdirektor Jaan Väljak jaan.valjak@spatervis.ee
Tehnikadirektor Urmas Niilisk urmas.niilisk@spa.ee
Toitlustusjuht Heldi Sternfeld heldi.sternfeld@spa.ee
Ostujuht Kaidi Meresaar kaidi.meresaar@spa.ee
Haldusjuht Ulvi Kass ulvi.kass@spa.ee

Veekeskuse juhataja

(vabaajakeskus, veekeskus, bowling, Spa&Sport spordiklubi)

Ramil Lipp ramil.lipp@spa.ee
MÜÜGIOSAKOND
Müügi- ja turundusdirektor Karmen Eisenschmidt karmen.eisenschmidt@spa.ee +372 445 0319
Müügimeeskond
Müügikoordinaator Egle Bräutigam egle.brautigam@spa.ee +372 447 9215
Korporatiivkliendid      
Soome turu kliendihaldur Kathleen Abel kathleen.abel@spa.ee +372 447 9217
Eesti ja Soome turu kliendihaldur Karmen Laht karmen.laht@spa.ee +372 447 9216
Skandinaavia turu kliendihaldur Annely Reilent annely.reilent@spa.ee +372 447 9214
Vene ja Läti turu müügijuht Valeria Mjassojedova valeria.mjassojedova@spa.ee +372 447 9222
Individuaalkliendid                           
Broneerimine  

sales@spatervis.ee

+372 447 9200