Spordikompleks nüüd aktiivselt avatud!

Tervis ravispaahotelli renoveerimistööd on lõppenud ja uuenenud spordikompleks on nüüd kõikidele külastajatele avatud - tule uudistama!

Spordisaal on uuendanud välimust ning pakub tunduvalt paremaid võimalusi erinevate alade harrastamiseks, s.h. korvpall, võrkpall, saalihoki, sulgpall ja aeroobika rühmatreeningud. Spordisaal on varustatud korraliku helisüsteemiga, mis võimaldab saali kasutada ka suurejoonelisemate ürituste läbiviimiseks.

Jõusaal on suurendanud oma pinda 80 m2 –lt 130 m2-le  ning parandanud oluliselt oma kvaliteeti. Jõusaali sisustus on tänapäevasele teadlikule harrastajale meelepärane ja treeningvarustus on tipptasemel. Lisandnud on nii jõutreeningu kui ka kardioseadmeid, samuti vabaraskuseid ning erinevaid lisavahendeid.   Lisaväärtusena on jõusaalis ka täiesti eraldi ruumina venitusala.

2013. aasta spgusel hakkasime oma klientidele pakkuma täiesti uudset liikumisravi ringtreeningut, mis on osutunud väga populaarseks. Renoveerimistööde käigus kolis liikumisravi Vabaajakeskuse 1.korrusele, muutes ringtreeningu miljöö privaatsemaks ja kliendisõbralikumaks. 

Lauatenniseruum sai funktsioone juurde ning lisaks lauatennisele saab nüüd seda ruumi kasutada ka seltskondlike ürituste läbiviimiseks ning igapäevases funktsionaalsuses vabaaja veetmise ruumina.

Efektse muutuse tegi läbi ka ravibassein, kus basseini põhi muudeti eritasapinnaliseks, et kõik meie kliendid – nii lühemat kui pikemat kasvu – tunneksid end seal mugavalt ja turvaliselt.

Uuenenud ravispordihoone uksed on kõikidele külastajatele avatud!
Tutvu teenuste ning hinnakirjaga siin.