Aktiivne puhkus Tervis ravispaahotelli uuenenud Vabaajakeskuses!

Spordisaal on uuendanud välimust ning pakub tunduvalt paremaid võimalusi erinevate alade harrastamiseks – tule mängi sulgpalli, korvpalli, võrkpalli või saalihokit. Spordisaal on varustatud korraliku helisüsteemiga, mis võimaldab saali kasutada ka suurejoonelisemate ürituste läbiviimiseks.

130 m2  suuruses jõusaalis ootavad Teid 13 erinevat Gym80 jõumasinat ja 8 erinevat Matrix kardioseadet. Treeningsaalist eraldi asub privaatne venitusruum. Alates kella 16:00st saavad jõusaali kliendid tasuta kasutada ka ujumisbasseini ja sauna! Jõusaali sisustus on tänapäevasele teadlikule harrastajale meelepärane ja treeningvarustus on tipptasemel.

Lauatenniseruum sai funktsioone juurde ning lisaks lauatennisele saab mängida ka piljardit ja koroonat ning ruum sobib suurepäraselt ka seltskondlike ürituste läbiviimiseks!

Efektse muutuse tegi läbi ka ravibassein, kus basseini põhi muudeti eritasapinnaliseks, et kõik meie kliendid – nii lühemat kui pikemat kasvu – tunneksid end seal mugavalt ja turvaliselt.