Tervis ravispaahotelli uuendused


Tervis ravispaahotell soovib pakkuda teile alati ja ka edaspidi parimat puhkuse veetmise võimalust. Käesoleva aasta suvekuudel on Tervis ravispaahotellil kavas uuendused teenuste kvaliteedi tõstmiseks ning kaasajastamiseks.

Alates 22.05.2017 alustame hotelli vastuvõtu ja buffet-restorani uuendamisega.

Põhjalikult muutub senine Tervis ravispaahotelli peamaja fuajee sisekujundus. Külalisi tervitab tulevikus moodne vastuvõtulett, mugavust lisavad mõnusad istumisnurgad ning lisandub hubane lobbybaar.

Senine buffet-restoran muudab oma planeeringut ja sisekujundust. Remondiperioodil on avatud ajutine buffet-restoran. Hommiku-, lõuna- ja õhtusööki pakume restoraniks ümberkujundatud spordisaalis.

Uue tulijana ootab külastajaid sügisel a la carté restoran „KUU“.

Sauna- ja veekeskus on renoveerimistöödeks suletud 03.07-06.08.2017.
Hotellikülalised saavad kasutada võimlemisbasseini kell 6.30-7.45 ja 16.00-22.00.
03.07-06.08 saab kehtiva hotellikaardi ettenäitamisel tasuta külastada ka Tervise Paradiisi veekeskust (va. saunakeskus Paradiisi Saunad).

Sauna ja veekeskuses saavad uue näo garderoobid. Senise meeste-naiste ühise garderoobi asemel leiate sügisel eest 2 erinevat – meestel ja naistel on edaspidi eraldi garderoob. Plaanime laiendada meie väga populaarset infrapunasauna ja uuendame baari osa. Lisaks sellele teeme erinevaid parendus ja remonditöid, et edaspidi saaks veelgi mõnusamalt lõõgastuda.

Remonditöödega seoses võib esineda majas kõrgenenud mürataset.
Me teeme kõik selleks, et tööd laabuksid võimalikult kiiresti ja teie jaoks märkamatult.


Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

Tervis ravispaahotell