Henkilökunta

Hallinto
Johtaja Jaan Ratnik jaan.ratnik@spa.ee  
Pääkirjanpitäjä Diana Sits diana.sits@spa.ee
Henkilöstöjohtaja Virge Grant virge.grant@spa.ee
IT-johtaja Raul Adler raul.adler@spa.ee
Rakennuspäällikkö ja tekninen johtaja Urmas Niilisk urmas.niilisk@spa.ee
Hallintojohtaja Ulvi Kass ulvi.kass@spatervis.ee

Vesikeskuksen johtaja 

(vapaa-ajankeskus, vesipuisto, keilahalli, Spa&Sport urheilukerho)

Karl-Erik Kõrge karl-erik.korge@spa.ee
MYYNTIOSASTO
Myynti- ja markkinointijohtaja Karmen Eisenschmidt karmen.eisenschmidt@spa.ee +372 445 0319
MYYNTIHENKILÖKUNTA
Myyntikoordinaattori Egle Bräutigam egle.brautigam@spa.ee +372 447 9215
Yritysasiakkaat      
Myyntipäällikkö Kathleen Abel kathleen.abel@spa.ee +372 447 9217 
Myyntipäällikkö Inna Jurna inna.jurna@spa.ee +372 447 9216
Myyntipäällikkö Annely Reilent annely.reilent@spa.ee +372 447 9214
Yksityisasiakkaat                           
Varauskäsittelijä   sales@spatervis.ee

+372 447 9200

+358 9 231 60 870