Henkilökunta

Hallinto
Johtaja Jaan Ratnik jaan.ratnik@spa.ee  
Pääkirjanpitäjä Diana Sits diana.sits@spa.ee
Henkilöstöjohtaja Virge Grant virge.grant@spa.ee
Hoito- ja kylpyläosaston johtaja Aivar Koppas aivar.koppas@spa.ee
IT-johtaja Raul Adler raul.adler@spa.ee
Rakennuspäällikkö Jaan Väljak jaan.valjak@spatervis.ee
Tekninen johtaja Urmas Niilisk urmas.niilisk@spa.ee
Ruokailupäällikkö Heldi Sternfeld heldi.sternfeld@spa.ee
Hallintojohtaja Ulvi Kass ulvi.kass@spatervis.ee

Vesikeskuksen johtaja 

(vapaa-ajankeskus, vesipuisto, keilahalli, Spa&Sport urheilukerho)

Ramil Lipp ramil.lipp@spa.ee
MYYNTIOSASTO
Myynti- ja markkinointijohtaja Karmen Eisenschmidt karmen.eisenschmidt@spa.ee +372 445 0319
MYYNTIHENKILÖKUNTA
Myyntikoordinaattori Egle Bräutigam egle.brautigam@spa.ee +372 447 9215
Yritysasiakkaat      
Suomen markkinoiden myyntipäällikkö Kathleen Abel kathleen.abel@spa.ee +372 447 9217 
Suomen ja Viron markkinoiden myyntipäällikkö Inna Jurna inna.jurna@spa.ee +372 447 9216
Skandinavian markkinoiden myyntipäällikkö Annely Reilent annely.reilent@spa.ee +372 447 9214
Venejän markkinoiden myyntipäällikkö Valeria Mjassojedova valeria.mjassojedova@spa.ee +372 447 9222
Yksityisasiakkaat                           
Varauskäsittelijä   sales@spatervis.ee

+372 447 9200

+358 9 231 60 870