Võimle terveks

Tervis ravispaahotell  pakub kuurortravi klientidele täiesti uudset lähenemist ravivõimlemisele.

Ravivõimlemine toimub üheksal treeningseadmel, millest igaüks on mõeldud erinevate lihasgruppide toonuse hoidmiseks.  Koormuseid on seadmetele võimalik väga lihtsalt reguleerida ning korraga treenitakse kahte vastandlihasgruppi.

Ringtreeninguga saavad kasutajad täieliku kardiovaskulaarse- ja jõutreeningu sooritada tõhusalt vähema ajaga. Treeningu lõpuks käiakse läbi kõik 18 olulist lihasgruppi, mis mõjutavad aktiivset igapäevatoimetustega hakkamasaamist.  Lihasttoonuse treenimine ja koordinatsiooni säilitamine ning parandamine on hõlpsasti saavutatav.

Masinatel on võimalik treenida ohutult, efektiivselt ja väga mugavalt kõiki peamiseid lihasgruppe sõltumata kasutaja east ja füüsilisest võimekusest. Seadmed on ergonoomilised ning sobilikud ka seeniorite kehaliste iseärasuste ja võimalike varasemate traumade puhul.

Ringtreeningut juhendavad liikumisravi spetisalistid, kes vastavalt klientide vajadustele võivad harjutusi muuta või lisada.

Tunneme rõõmu, et oleme teinud kuurortravi puhul edasi suure sammu pakkudes  oma klientidele kõige uuemat ja paremat ravimeetodit taastusraviks.