Pärnu Kohvikute nädal 6.-14.oktoobril

PÄRNU KOHVIKUTE NÄDAL 6.-14.10

Raamatukohvik Purje eripakkumine Kohvikute Nädala raames

Salat
Grillitud tiigerkrevetisalat Pärnumaa kurgimarmelaadi ja guacamole‘ga

Dessert
Cappuccino-kook valge šokolaadi ja Vana Tallinna kastmega

Kohv

Hind 9 € / in

Raamatukohvik Purje on Tervis ravispaahotelli 6.korrusel asuv õudus kohvik, kus miljööks on väike armas raamatukogu. Nimelt saab Purjes valida endale riiulist meelepärase raamatu või värske ajalehe-ajakirja, mille seltsis head-paremat nautides mõnusalt aega veeta.

Kohviku sisekujunduses annavad kõikjal tooni raamatud ning nende seas leidub nii aegumatut klassikat kui ka kergemat lugemist. Teosed on nii eesti-, inglise-, soome-, vene-, rootsi kui ka norra- ja läti keeles.

Raamatukohvikusse on oodatud nii linnarahvas kui ka Tervise hotellikliendid. Viimastel on aga privileeg  võtta huvitav teos hotellituppa kaasa ja lugeda seda mõnusalt seal edasi. Mõnusa ajaveetmisvõimalusena on Purjes ka arvukalt erinevaid lauamänge, mida mängida nii oma partneriga, perekonnaga kui ka suurema sõpruskonnaga.

Raamatukohvikust Purje avaneb imeline vaade rannapargile ning Pärnu lahele – see on paeluv nii mõnusate päikseliste ilmadega kui ka tormituulte ja mässava merega. Soojadel aegadel on avatud ka  ruumikas väliterrass. Purje sobib ideaalselt ka erinevate ürituste ja tähtpäevade pidamiseks, oleme rõõmuga valmis aitama teil tulla originaalsetele lahendustele. Et aga maailmaasjad ei jääks arutamata ning kõige kiiremad uudised tähelepanuta, levib raamatukohvikus ka WiFi.

Pärnu Kohvikute Nädalal 6.-14.oktoobril läheb elu Purjes aga eriti kihama. Nimelt võtab kohvikus otse raamaturiiulite vahel ja kõikide külastajate silme all meie kokk koha sisse, kes säristab valmis imelised grillitud tiigerkrevetid ning sätib need kokku Pärnumaa kurgimarmelaadi ja guacamole‘ga üheks ülimaitsvaks salatiks. Magusaampsuna särab laual aga valge šokolaadi ja Vana Tallinna kastmega cappuccino-kook. 

Selleks, et saaksite oma meelepärast menüüd sobival ajal nautida, soovitame broneerida koha kohvikusse meili või telefoni teel vähemalt 1 tund enne saabumist
 
+372 445 0376; vahetusejuht@spatervis.ee

Kontakt:
Seedri 6, 80010 Pärnu
Vaata asukohta kaardil
Raamatukohvik "Purje" asub Tervis ravispaahotellis 3.majas 6.korrusel. Kohvik on avatud E-P 10-20

 

Pildil dessert Cappuccino-kook valge šokolaadi ja Vana Tallinna kastmega.  Foto autor Ragne Värk