SÖÖK & JOOK

Hea kõhutäis hommikul garanteerib rõõmsa tuju pikaks ajaks!
Mitmekülgne hommikusöök meie buffet restoranis sisaldab nii traditsioonilisi hommikutoite kui eriliselt tervislikke komponente. Lõuna- ja õhtusöögi menüüd on koostatud erinevaid vajadusi arvestades.

Kui Teie pakett ei sisalda toitlustamist, pakume Teile lõuna- ja/või õhtusöögi tellimise võimalust. Lõuna- või õhtusööki on võimalik lisaks osta broneeringut tehes ning vähemalt 1 päev ette.
Söögikordade ajad ja hinnad leiate siit:

Hotelli 1. korrusel ootab Teid maitsetega, mida maalt ei leia, à la carte-restoran KUU. Menüüst võite leida esmaklassilised road, mis on valmistatud parimast toorainest. Toidukõrvaseks pakutakse laia valikut joogikaardist ning sealhulgas kvaliteetseid veine.

Lisaks on Teil Tervis ravispaahotellis võimalik kokteilide ja suupistete saatel aega veeta õdusas kohvikus ja baaris. Ilusate ilmadega on Muuli katusebaaris avatud väliterrass. Muuli baarist avaneb õhtuti imeline vaade jõesuudmele ja loojuvale päiksele, Rannapargile ja merele. Baaris saate maailmaga suhelda WIFI abil. 

Meie restoranidest on võimalik tellida kõhukinnitust seminaripauside sisustamiseks. Selleks palume Teil ühendust võtta meie müügiosakonnaga.

Toitlustuskohtade lahtiolekuajad leiate siit


Head isu!