Personal

ADMINISTRATION
Styrelseledamot Jaan Ratnik jaan.ratnik@spa.ee
Redovisningsansvarig Diana Sits diana.sits@spa.ee
Personalchef Virge Grant virge.grant@spa.ee
IT chef Raul Adler raul.adler@spa.ee
Teknisk- och byggchef Urmas Niilisk urmas.niilisk@spa.ee
Administrativ chef Ulvi Kass ulvi.kass@spa.ee

Chef för Badcentrum

(Fritidscentrumets, Badcentrumets,bowlinghallens och

Spa&Sport idrottsklubben chef)

Karl-Erik Kõrge karl-erik.korge@spa.ee
FÖRSÄLJNINGSAVDELNING
Försäljnings- och Marknadschef Karmen Eisenschmidt karmen.eisenschmidt@spa.ee +372 445 0319
FÖRSÄLJNINGSTEAMET
Försäljningssamordnaren Egle Bräutigam egle.brautigam@spa.ee +372 447 9215
Företagskunder      
Kundansvarig Kathleen Abel kathleen.abel@spa.ee +372 447 9217
Kundansvarig Inna Jurna inna.jurna@spa.ee +372 447 9216
Kundansvarig Annely Reilent annely.reilent@spa.ee +372 447 9214
Privata kunder      
Bokningar   sales@spatervis.ee +372 447 9200