ÜRITUSED

Tervis ravispaahotell hoolitseb ka oma külaliste vaba aja sisustamise eest. Kultuurikeskuses toimuvad õhtuti rahvusvaheliste esinejatega kontserdid. Lisaks korraldame külalistele tantsuõhtuid, temaatilisi päevi, näituseid jms. Väga paljud külalised armastavad aastavahetust pidada just Tervis ravispaahotellis.

 Suveperioodil toimuvad siseõues tantsuõhtud ning muud välisüritused, värsket info nende kohta jagame meie kodulehel nädal enne ürituste toimumist.


Teatri-stiilis 286-kohalist saali oleme valmis pakkuma kontsertide, teatrietenduste, firmaürituste jms korraldamiseks.

Tervises viibimise ajal on Teil võimalik tutvuda Pärnu ja teiste Eestimaa kaunite paikadega. Meie professionaalsed giidid on valmis läbi viima erinevaid ekskursioone. Lisaks meie poolt korraldatud üritustele on Teil võimalik osa saada Pärnu linnas toimuvatest kultuurisündmustest. Teater Endla, Pärnu Kontserdimaja, erinevad ööklubid ja restoranid aitavad Pärnus viibimise teha mitmekülgseks ja meeldejäävaks.

Meeldivaid elamusi!

Sündmused Pärnu linnas

Oma puhkuse saad veelgi meeldivamaks muuta, kui külastad Pärnu linnas toimuvaid kultuuriüritusi. Pärnus korraldatavate ürituste kava leiad siit.