KINKEKAART

Teil võimalus ise valida, millist Tervis ravispaahotelli teenust oma kallimale, sõbrale, tuttavale või heale kolleegile kinkekaardi kujul kinkida:

  • tervist kosutav puhkus meie ravipakettide valikust - teie valitud kestuse ja inimeste arvuga;
  • mõnus spaapuhkus meie lõõgastuspakettide valikust - teie valitud kestuse ja inimeste arvuga;
  • ravi- või lõõgastusprotseduurid teie valiku järgi;
  • majutumine Tervis ravispaahotellis teie valitud kestusega;
  • Vabaajakeskuse külastus soovitud arvule külalistele;
  • jne.

Kodulehelt saate osta summalise kinkekaardi. Summa võib valida iga ostja enda soovi järgi.

OSTA KINKEKAART


Samuti on võimalik osta teenusepõhilisi kinkekaarte. Teenusepõhilisele kinkekaardile on võimalik koondada mistahes kombinatsioon meie pakutavatest teenustest (näit. massaaź, veepargi külastus, pakett jne, kus summat kinkekaardile ei märgita).

Kinkekaarte võite valida ka summalisi - valikus on 10 € , 20 €, 30 € ja 60 € väärtuses kaarte. Summalisi kinkekaarte saate kasutada mõlemas Tervis Spaa Grupi ettevõttes - Tervises ja Tervise Paradiisis.

Teenusepõhilisi ja summalisi kinkekaarte saate tellida meie müügiosakonnast telefonil 447 9200 või e-mailil sales@spatervis.ee
Summalisi kinkekaarte saate osta ka Tervis ravispaahotelli vastuvõtust ja Vabaajakeskusest, täpsem info telefonil 445 0111.


Kinkekaarti saab kasutada meie vabaajakeskuses, veekeskuses, hotellis, raviosakonnas, baarides ja kauplustes. Kaardil oleva summa võib kaardisaaja ära kasutada kas ühes või ka mitmes erinevas teenindusüksuses.

  • Summaline kinkekaart on kehtiv 1 aasta müügikuupäevast. Kehtivusaja ületanud kaarti ei ole võimalik arvlemisel kasutada, kaart annulleeritakse.
  • Teenusepõhise kinkekaardi kehtivusaeg on märgitud kinkekaardi esiküljele. Kinkekaardil märgitud teenuseid saab kasutada kinkekaardi kehtivusaja piires.

Kinkekaardi täpsemate kasutusreeglitega saate tutvuda siin

NB! Elektroonilise kinkekaardi ostu puhul eraldi arvet ei väljastata. Kui arve on vajalik, siis tuleb kinkekaart tellida e-maili teel sales@spatervis.ee või helistades telefonil 44 79 200.